درباره لاری بیز

لاری بیز در یک نگاهلاری بیز یک فروشگاه آنلاین عسل طبیعی و خام است، که سعی دارد عسل های با کیفیت را از سراسر ایران و از زنبوردارهای کاربلد و مورد اعتماد به دست کسانی که به زنبوردار و یا فروشنده ی معتمدی دسترسی ندارند، برساند.
از آنجایی که بر اساس آمارها بخش زیادی از عسل تولیدی در کشورمان به صورت تغذیه ای ( زنبور از آب و شکر تغذیه کرده ) است، عملا برای مشتری عادی سخت و یا غیر ممکن است که بتواند عسل طبیعی را از غیر طبیعی تشخیص دهیم. ما می دانیم که در هنگام خرید عسل همیشه دو دل هستید.
حقیقتش را بخواهید این را هم می دانیم که عسل طبیعی چقدر گران به دست شما می رسد. لاری بیز اصولا برای حل این مشکل خلق شده، سعی می کنیم اعتماد شما را با عرضه مستمر محصولات با کیفیت بالا و قیمت منصفانه از زنبورداران معتمد، متعهد و حرفه ای جلب کنیم. به نحوی که لاری بیز را به برندی معتبر در زمینه عسل تبدیل نماییم تا شما با خیالی آسوده اقدام به خرید نمایید.
برای همین ما در لاری بیز از اعتبارسنجی زنبوردار، نمونه های عسل جمع آوری شده را در یک آزمایشگاه معتبر و تخصصی عسل، آزمایش می کنیم تا از کیفیت و طبیعی بودن عسل که به فاکتورهای مختلفی وابسته است مطمئن شویم و بعد از آن عسل به همراه برگه آزمایش در سایت عرضه می شود.


ارسال سریع، ضمانت بهترین قیمت، تضمین طبیعی و خام بودن محصولات 3 اصل اولیه است که لاری بیز سعی دارد به آن پایبند باشد.


ما در لاری بیز عسل طبیعی عرضه می‌کنیم. نه ارگانیک و نه وحشی

با وجود اینکه اکثر زنبورداران ما در نقاط کوهستانی و به دور از آلودگی‌های شهری هستند اما ما این اجازه را به خود نمی دهیم که از اسم ارگانیک استفاده کنیم چرا که طبق استاندارد‌های بین‌المللی، عسل ارگانیک معیارهایی دارد که هیچ مجموعه و نهادی در ایران برای سنجش آن وجود ندارد. و حتی اگر هم وجود داشت این سنجش می بایست برای هر برداشت انجام شود که عملا چنین نیست.

همچنین ما به هیچ وجه عسل وحشی عرضه نمی‌کنیم چون معتقدیم بزرگترین ضربه به طبیعت کشور و جمعیت زنبورهای وحشی، عرضه و خرید عسل وحشی است.

چرا که با افزایش تقاضا طی سال‌های اخیر برای این محصول، نسل زنبور وحشی در ایران رو به انقراض است و با کاهش جمعیت این گونه از زنبور‌ها بخش زیادی از پوشش گیاهی کشور، هم به خاطر عدم گرده افشانی از بین خواهد رفت و هم زندگی موجوداتی که به این گیاهان وابسته اند در معرض خطر قرار می‌گیرد.

در نتیجه ما عسل طبیعی زنبوردارانی را عرضه می‌کنیم که صحت آن در آزمایشگاه تایید شده باشد.

تیم لاری بیز با تمام توان تلاش می‌کند تا اهداف زیر را محقق کند:

  • ✔کمک به شما برای خرید مطمئن عسل، با تامین عسل از زنبورداران معتمد و آزمایش آن و همچنین عرضه آن با بسته بندی مناسب و باکیفیت.
  • ✔فراهم سازی بستری برای همه ایرانیان در اقصی نقاط ایران برای لذت بردن و چشیدن طعم واقعی عسل ها(داروی طبیعت)
  • ✔تولید محتوای با کیفیت به منظور ایجاد یک دید درست در مورد عسل طبیعی و اصلاح باورهای نادرست افراد در مورد راه‌های تشخیص و همچنین خواص عسل بر اساس منابع معتبر علمی و طب سنتی.
  • ✔ایجاد کسب و کاری پایدار، سودده و موفق که ضمن توسعه و رشد مجموعه لاری بیز باعث رشد و توسعه روستاها و مشاغل روستایی نیز بشود.
  •  

امیدواریم بعد از اولین خریدتان و ارزیابی کیفیت محصولات لاری بیز، به جمع مشتریان همیشگی ما بپیوندید.