قوانین و مقررات فروشگاه لاری بیز

نحوه تحویل

سفارش شما بین 3 تا 5 روز کاری (روزهای شنبه و سه شنبه) ، از طریق پست پیشتاز و یا تیپاکس ارسال خواهد شد. بعضی سفارشات که نیاز به آماده سازی و ارسال از طریق اتوبوس یا باربری دارند با هماهنگی قبلی به اطلاع شما خواهد رسید. دریافت مرسولات معمولا بین ۳ تا ۷ روز کاری زمان می‌برد. در بعضی از شرایط استثنائا به دلیل مشکلات پست یا باربری این زمان ممکن است طولانی‌تر شود. سفارشات با مبلغ بالای 4۰۰ هزار تومان بدون هزینه‌ی پستی ارسال خواهند شد. در ضمن سفارشات شهرستان مشگین شهر بدون هزینه‌ی پستی ارسال خواهند شد.

در صورتی که به هر دلیل از محصول خریداری شده رضایت کافی نداشتید لاری بیز با شرایط زیر امکان مرجوع کردن محصول را فراهم کرده است

شرایط مرجوع کردن عسل

بعد از خرید عسل و یا سایر فرآورده های زنبور عسل تا مدت زمان 7 روز در صورتی که به هر دلیلی از خرید خود رضایت نداشته باشید و بیش از 20 درصد از وزن محصول را مصرف نکرده باشید می توانید درخواست ارجاع را با شماره 09122493445 مطرح کنید.

ما  معیارهای سخت گیرانه ای برای انتخاب عسل به کار میگیریم و علاوه بر آزمایش عسل در آزمایشگاه تخصصی تایید صلاحیت شده توسط اداره کل استاندارد استان اردبیل، اعتبار محلی زنبوردارها را هم پرس و جو می کنیم  در نتیجه احتمال اینکه عسل بی کیفیت یا تقلبی به دست مشتری برسد تقریبا صفر است. با این حال در صورت عدم رضایت مشتری امکان مرجوع کردن کالا به آسانی وجود دارد.

هزینه مرجوع کردن محصولات، مستقل از اینکه مقدار خریداری شده شما چقدر است، برعهده لاری بیز خواهد بود.

پس از مرجوع کردن، اصل مبلغ پرداختی شما، به حسابتان واریز خواهد شد.

چطور عسل خریداری شده را مرجوع کنیم؟

۱. اگر مطمئن هستید که بیش از بیست درصد وزن محصول را مصرف نکرده اید کافی است با واحد پشتیبانی لاری بیز تماس بگیرید و تصمیم خود را برای ارجاع محصول اطلاع دهید.

۲. درب ظرف عسل را محکم ببندید و آن را در داخل یک کیسه فریزر بگذارید و دور آن را با چسب ۵ سانتی محکم کنید

۳. برای احتیاط مجددا در داخل یک کیسه نایلونی ضخیم تر قرار دهید و آن را محکم کنید

۴. بسته را به نزدیک ترین پیشخوان پستی ببرید و از مسئول بسته بندی بخواهید تا آن را در داخل یک کارتن کوچک متناسب با اندازه ظرف بسته بندی کند.

۵. ممکن است بعضی مراکز پستی به خاطر ممنوعیت ارسال مایعات از ارسال آن خودداری کنند ولی اگر از وجود نایلون و نوع ظرف پلاستیکی حاوی عسل مطمئن شوند ارسال را انجام می دهند

۶. آدرس گیرنده و فرستنده را به دقت روی بسته بنویسید.

۷.آدرس گیرنده: دریافت آدرس دقیق از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی لاری بیز.

۸. از مسئول ارسال بخواهید تا بسته را به صورت سفارشی ارسال کند و از گزینه های اضافی ارسال شامل  شناسه الکترونیک، دو قبضه، پیامک تحویل و… استفاده نکند تا هزینه ارسال کاهش پیدا کند.

۹. بعد از ارسال از رسید پستی یک عکس واضح تهیه کنید و در تلگرام یا واتس آپ به شماره 09203004308  ارسال کنید

۱۰. شماره کارت خود را که باید مطابق با نام سفارش دهنده باشد به شماره بالا ارسال کنید

۱۱. لاری بیز هزینه عسل خریداری شده  را بعد از دریافت محصول به شماره کارت شما عودت خواهد داد و یا امکان خرید مجدد را فراهم خواهد کرد.

با توجه به اینکه تمامی اطلاعات ، تصاویر و مشخصات کالاها به همراه قیمتهای آنها در سایت توسط نیروی انسانی ثبت میگردند لذا احتمال اشکال وجود دارد. در صورت وجود هرگونه اشکال در درج قیمت کالاهای موجود در سایت فروشگاه لاری بیز، حق بی اثر نمودن سفارش و یا خرید انجام شده برای لاری بیز محفوظ بوده و در صورت وجود مغایرت در مشخصات کالاها مرجع مورد استناد سایت اصلی تولید کننده کالا میباشد.